Broersma Werken verhuurt 450 m² kantoorruimte in gebouw Kiliaen.

Namens een particuliere belegger heeft Broersma Werken een kantoorruimte van circa 295 m² verhuurd aan de Baarsjesweg 244-246 H in Amsterdam alsmede een kantoorruimte van circa 155 m² aan de Van Rensselaerstraat 7-9 H in Amsterdam.
Dawn huurt de Baarsjesweg 244-246 H. Dawn is een toonaangevend creatief bureau, bekend om zijn innovatieve aanpak op het gebied van strategie, branding en campagnes, werkt samen met merken om hun doelen te realiseren en tegelijkertijd een positieve impact te maken. Dawn werd in deze transactie aan de aanhuur zijde begeleid door Spring Real Estate.
Short Commerce huurt de Van Rensselaerstraat 7-9 H. Short Commerce is een online marketingbureau dat bedrijven helpt bij het online groeien door middel van social media advertenties en content marketing.


Kiliaen zijn turn-key kantoorruimten gelegen op de hoek van de Baarsjesweg en Van Rensselaerstraat in Amsterdam West. De voormalige garages zijn volledig verbouwd tot hoogwaardig afgewerkte kantoorruimte. De industriële en creatieve kantoorruimten zijn gelegen op de begane grond en hebben aan de voorzijde prachtig lichtinval en een fraai uitzicht over de Kostverlorenvaart en de Jacob van Lennepkade.

Voor verhuur is de laatste unit in gebouw Kiliaen beschikbaar. Deze fraai afgewerkte kantoorruimte van circa 227 m² is vanwege de mooie plafondhoogte van ruim 3 meter, hoekligging en de flexibele indelingsmogelijkheden uitermate geschikt voor de creatieve industrie. Benieuwd naar de mogelijkheden tot het huren van deze kantoorruimte? Neem dan contact op met Broersma Werken.