Ruim en licht appartement van circa 53 m² met een zonnig balkon op het zuiden. Het appartement is gelegen op de tweede verdieping van een fraai en rijkgedecoreerd pand uit 1901. Gelegen in het gezellige en geliefde Duivelseiland.
De woning is voorzien van fraaie details zoals glas in lood en plafonds met mooie ornamenten.
 

AM103863-782709-Cornelis-Anthoniszstraat-48II,-Amsterdam-134758327
AM103863-782709-Cornelis-Anthoniszstraat-48II,-Amsterdam-134758330

Het gezamenlijke trappenhuis geeft toegang tot de woning op de tweede verdieping. Aan de voorzijde is het ruime woonvertrek met open keuken die van alle gemakken is voorzien zoals een kookplaat, vaatwasser en een oven. Het woongedeelte biedt plek aan een grote eettafel en een ruim zitgedeelte. Dankzij twee raampartijen en een frans balkon komt er veel natuurlijk licht in de woning, wat het veel karakter geeft.

Door de ruime indeling is er een natuurlijke doorloop van de open-keuken naar de woonkamer. De badkamer is voorzien van een ligbad wastafel, douche en toilet. Ook is hier ruimte voor de wasmachine en droger.

 

AM103863-782709-Cornelis-Anthoniszstraat-48II,-Amsterdam-134758336
AM103863-782709-Cornelis-Anthoniszstraat-48II,-Amsterdam-134758342
AM103863-782709-Cornelis-Anthoniszstraat-48II,-Amsterdam-134758352
AM103863-782709-Cornelis-Anthoniszstraat-48II,-Amsterdam-134758365

Aansluitend aan de woonkamer is de en-suite slaapkamer. Deze is van goed formaat met ruimte voor inbouwkasten en een bureau voor een thuiswerkplek. Via de slaapkamer is het zonnige balkon te bereiken dat gelegen is op het zuiden.

AM103863-782709-Cornelis-Anthoniszstraat-48II,-Amsterdam-134758357
AM103863-782709-Cornelis-Anthoniszstraat-48II,-Amsterdam-134758369

Design visie 

Architect Leendert van der Tas was de ontwerper van het mooie pand aan de Cornelis Antoniszstraat. In 1889 kwam hij naar Amsterdam. Vanaf 1895 tot 1915 voerde hij hier tientallen projecten uit. Hij werkte daarnaast als wiskundige bij de fabriek van gewapend beton van J.L. Meester, waar hij constructies doorrekende. Hij gaf vanaf 1890 ook privélessen bouwkunde en wiskunde. In 1898 was hij tevens makelaar.

Van der Tas bouwde vooral woonhuizen in de uitbreidingswijken zoals het Duivelseiland. Daarbij schroomde hij het gebruik van ornamenten niet.

Het bouwjaar van de woning is 1901.

AM103863-782709-Cornelis-Anthoniszstraat-48II,-Amsterdam-134758334
AM103863-782709-Cornelis-Anthoniszstraat-48II,-Amsterdam-134758330
AM103863-782709-Cornelis-Anthoniszstraat-48II,-Amsterdam-134758327

De parkeergelegenheid 

Parkeren kan vaak in de het gedeelte van de Cornelis Anthoniszstraat voor het huis.
Het vergunningsgebied is Zuid 8.1, Alles tussen de Stadhouderskade, ten noorden van het Noorder Amstelkanaal, de Amstelveenseweg en ten zuiden van het Vondelpark. Additioneel is ook Zuid 1 en Zuid 2 een gebied waar geparkeerd kan worden. De geschatte wachttijd is nu vijf maanden. De kosten bedragen € 177,08 per zes maanden. Een tweede vergunning is niet mogelijk.

Bereikbaarheid 

De Cornelis Anthoniszstraat is uitstekend bereikbaar dankzij openbaarvervoerverbindingen op loopafstand en diverse uitvalswegen in de directe nabijheid. Zo heeft de dichtbijgelegen Pijp een eigen metrostation op de Noord/Zuidlijn en bieden de tramlijnen in de buurt goede verbindingen naar de rest van Amsterdam en Schiphol. Ook is de A10 makkelijk en snel te bereiken met de auto.

Buurt gids

Het appartement is gelegen in Amsterdam Oud-Zuid, Duivelseiland.

In de directe omgeving is een zeer ruime keuze aan verfijnde restaurants en hotelbars. Denk hierbij aan Ferilli’s, George, Conservatorium Hotel, e.d.

Voor een boodschap kan men voor een rijk aanbod in de Cornelis Schuytstraat terecht en is de Albert Cuypmarkt op loopafstand. Ook de Amstelveenseweg en de Zeilstraat met tal van winkels en eetgelegenheden zijn vlakbij.

Op steenworp afstand is het Rijks-, Stedelijk en Van Gogh museum te vinden, maar uiteraard ook het Concertgebouw.

Een bijzonder centrale locatie ten opzichte van het bruisende Centrum, cultuurrijke Oud-Zuid, de Beethovenstraat en o.a. het fraaie Vondelpark.

De bijzonderheden 

  • Gebruiksoppervlakte wonen ca. 53 m²
  • Balkon van circa 5 m² op het zuiden
  • Frans balkon aan de voorzijde
  • Gelegen op eigen grond
  • Energielabel B
  • Gelegen in Oud-Zuid
  • Nieuwe fundering uit 2000
1071 CN Jan Luijkenstraat 16-19
1071 Cornelis Anthoniszstraat 75 II-9

Wat de eigenaren gaan missen 

Dit huis is altijd een heerlijke, zo niet de perfecte, plek geweest om te wonen. Vanwege de centrale ligging is bijna alles op 15 minuten afstand. Als student ben je zo bij de VU of de HvA/UvA en binnen vijf minuten sta je op het Leidseplein.

Op een paar minuten lopen ligt de Pijp met zoveel leuke cafe’s en barretjes dat je ze na 10 jaar nog steeds niet allemaal kent. De Albert Cuypmarkt en de Frans Halsstraat zijn daar ons favoriet om lekker rond te struinen in het weekend. Tijdens een lunchwandeling loop je ook zo naar het Sarphatipark, of iets verder, naar het Vondelpark. Het Museumplein is praktisch je achtertuin waar je in de zomer lekker in het gras kan zitten en in de winter kan schaatsen. Café Loetje is altijd gezellig en ligt om de hoek, en de lekkerste broodjes van Amsterdam vind je bij Renzo’s op de van Baerlestraat. Gezelligheid en drukte zoek je dus zo op, terwijl je zelf in een hele rustige straat woont met weinig verkeer en horeca.

Naast de ligging, zullen we het huis zelf ook gaan missen. Het geeft een unieke en lichte sfeer doordat het appartement een open ruimte is. De schuifdeuren naar de slaapkamer zijn prettig voor privacy, maar voor de rest staan ze altijd open en voelt het huis meer aan als een grote studio. Het glas in lood en het plafond met sierlijsten geven het huis een historisch karakter. Op het balkon heb je praktisch de hele dag zon en de kastruimtes zijn erg handig voor extra berging.

Tot slot, zullen we onze buren erg gaan missen. De straat heeft een leuke mix van jong en oud, en in ons pand hebben we altijd heel goed contact gehad met de bewoners.

Kenmerken
Cornelis Anthoniszstraat 48II, Amsterdam
Vraagprijs
  • € 440.000 k.k.
Beschikbaarheid
  • In overleg
Vertrekken
  • 2 kamers
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
Onderhoud
  • Intern: Redelijk
  • Extern: Redelijk tot goed
Oppervlakten & Inhoud
  • Woonoppervlakte: 53 m²
Bouwjaar
  • 1900
Installaties
  • Mechanische ventilatie
  • Natuurlijke ventilatie
  • TV kabel
Parkeren
  • Openbaar parkeren
  • Parkeervergunningen
Type verwarming
  • CV Ketel
Type warmwater
  • CV Ketel
Bestemming
  • Woonruimte
Eigendomssoort
  • Volle eigendom
Buitenruimte
  • Geen tuin
  • Balkon
Kadastraal
  • Gemeente: Amsterdam
  • Sectie: U
  • Nummer: 8891
Duurzaamheid
  • Energielabel B
Soort
  • Appartement
  • Tussenverdieping
Welke woonlaag
  • 3e
Documenten
Cornelis Anthoniszstraat 48II, Amsterdam
Locatie
Cornelis Anthoniszstraat 48II, Amsterdam
Eten & drinken
Schermafbeelding 2022-06-20 om 13.47.57
Schermafbeelding 2022-06-20 om 13.49.19
01
Adres
Johannes Vermeerstraat 52,
1071 DT Amsterdam

Café Loetje

In 1977 werd café Loetje opgericht als biljartcafé door Ludwig 'Loetje' Klinkhamer, maar het duurde niet lang voor men het biljart inruilde voor de ossenhaasbiefstuk die werd geserveerd. Meer dan veertig jaar later is Loetje een gigantische keten en is het oorspronkelijke 'Café' een begrip in Amsterdam. De smakelijke biefstuk wordt geserveerd met huisgemaakte frietjes en zwemt in verse jus - om je vingers bij af te likken!

Bisous-001-24-05-by-RVDA-DSC_0270
02
Adres
Albert Cuypstraat 31,
1072 LZ Amsterdam

Bisous

Een 'over de top interieur' van Jean-Philippe Demeyer (Architectural Digest AD100 architect) gecombineerd met een uitstekende keuken waarvan ze zelf zeggen 'A sumptuous French – Zeeland cuisine'.  Een goed voorbeeld hiervan zijn de Zeelandse kokkels in een room witte wijnsaus afgemaakt met Pasris en peterselie. Bisou!

Cafe-Wildschut-Amsterdam-Zuid-terras-1-uai-1250×1000
Cafe-Wildschut-Amsterdam-ontbijt-lunch-brunch-diner-borrel-2-uai-1250×1000
03
Adres
Roelof Hartplein 1,
1071 TR Amsterdam

Café wildschut

Café wildschut zit aan het Roelof Hartplein en is een ideale uitvalbasis om een drankje te doen. Vooral 's zomers ben je hier aan het goede adres, het terras heeft namelijk van 's ochtends vroeg tot 's avonds zon. Omdat het café aan een plein zit is er altijd reuring. Het café is gevestigd in een monumentaal pand van de Amsterdamse school en heeft kosmopolitisch interieur met jaren '20 elementen. Er komt een gemêleerd publiek en is inmiddels al decennia een begrip onder Amsterdammers. Je kan hier ook terecht voor ontbijt, lunch en diner.

53700300_311590863045393_1981039547722498048_n
Schermafbeelding 2022-06-20 om 13.29.38
04
Adres
Albert Cuypstraat 20H,
1072 CT Amsterdam

Sababa

De eigenaar van Sababa wilde goede, perfecte falafel. Ze zijn verschillende combinaties gaan uitproberen, producten gaan proeven en zo ontstond hun perfecte falafel broodje. Geïnspireerd op de Israëlische keuken, heerlijk voor een snelle hap of om uitgebreid te eten met een biertje erbij.

IMG_6482-HDR-2048×2048
Sora_02s
05
Adres
Ceintuurbaan 49,
1072 ET Amsterdam

Sora Sapporo

Sora Sapporo Ramen serveert authentieke Japanse ramen en andere Aziatische gerechten. Het restaurant heeft twee vestigingen in Amsterdam, waarvan één is geleden aan de Ceintuurbaan in de Pijp. Het restaurant staat bekend om zijn smaakvolle noedels. Deze noedels worden geïmporteerd uit Japan, waar ze gespecialiseerd zijn in het bereiden van dit product. Ook de bouillon, die deel uit maakt van de miso soep en de tonkotsu shoyu ramen is het proberen waard. Voor degenen die liever thuis van een heerlijke kom noedels genieten: Sora Sapporo Ramen bezorgt ook aan huis.

Sjefietshe-Amsterdam-Restaurant-01
Sjefietshe-Amsterdam-Restaurant-06-750×1000
06
Adres
Van Ostadestraat 1,
1072 SL Amsterdam

Sjefietshé

Sjefietshe is een cevicheria in het midden van de Pijp, met een mooi terras met genoeg plek. Voor eenieder die niet bekend is met het heerlijke Zuid-Amerikaanse gerecht: het klassieke Peruviaanse voorgerecht bestaat uit rauwe (wit) vis die ‘gegaard’ is in limoensap. Het gerecht wordt geserveerd met chili, koriander, rode ui en een oceaan aan limoen. Een overdonderende smaaksensatie en daarom ook moeilijk om goed te evenaren. Sjefietshe doet een goede poging en maakt met een Amsterdamse flair een goede eigen variant. Naast de ceviches met verschillende soorten vis is er ook de optie om van lekkere bites te genieten, waaronder de Sjefietshe special: de door hun uitgevonden ‘hotdoctopus’. Genoeg redenen om hier dus langs te gaan en voor jezelf te besluiten of de zaak erin slaagt je mee te nemen naar hogere Zuid-Amerikaanse sferen!

437922501_1117156876006867_728206199129953616_n
07
Adres
Albert Cuypstraat 58-60,
1072 CV Amsterdam

Auberge Amsterdam

De eigenaren van onder andere 212 (**), de Juwelier (*) en Bistro de la Mer (*) waren zelf een fervent bezoeker van voorheen Auberge jean & Marie. Nu zetten zij de Auberge traditie voort op deze zelfde plek. Voor 38 euro eet je hier een uitstekend 3 gangen menu.

Schermafbeelding 2022-06-20 om 13.58.14
Schermafbeelding 2022-06-20 om 13.58.34
08
Adres
Frans Halsstraat 76 HS,
1072 BV Amsterdam

Maris Piper Brasserie

Het begrip brasserie vindt zijn oorsprong in de Elzas en serveert over het algemeen wat luxere gerechten dan een bistro. De Breda Group heeft met Maris Piper is een eigentijdse versie neergezet. Hier kun je traditionele vis- en schelpdierengerechten, vlees en seizoensfavorieten bestellen. Denk aan Denk aan oesters, artichoke en piepkuiken.Wil je je laten verrassen, dan kan je kiezen voor de Chef's Table, een dertiengangenmenu dat veranderd per seizoen. Voor een gezellige sfeer en een goed gevuld bord is dit restaurant in De Pijp zeker het bezoeken waard.

Schermafbeelding 2022-09-28 om 17.27.18
Schermafbeelding 2022-09-28 om 17.26.37
09
Adres
Ceintuurbaan 238,
1072 GE Amsterdam

Tapi 'n Bowls

Bij Tapi 'n Bowls bieden ze Braziliaanse gerechten met een moderne jonge twist. De specialiteiten zijn Tapiocas en exotische smoothie bowls. De smoothie bowls worden geserveerd met meer dan 200 verschillende soorten vruchten met verschillende kleuren en smaken. De tapioca is een gerecht van cassave zetmeel, wat erg populair is in het noorden van Brazilië. De Tapioca heeft een knapperige buitenkant en is zacht van binnen. Daarbij is het ook erg gezond omdat het geen geen gluten, vetten, lactose of suiker bevat.

 

foto-oesters
10
Adres
Van Baerlestraat 158,
1071 BG Amsterdam

Brasserie van Baerle

De Franse brasserie van Baerle is niet meer weg te denken uit het Amsterdamse stadsbeeld. Met een levensloop van al 41 jaar in Amsterdam-Zuid, is het een vertrouwde plek. De compacte lunch- en dinerkaart bestaat uit klassieke gerechten uit de overwegend Franse brasserie keuken én vernieuwende eigentijdse gerechten.  In het seizoen zijn er altijd oesters, asperges en kreeft. Naast à la carte is er zowel voor lunch als diner een wisselend 3-gangen keuzemenu dat sinds 2010 jaarlijks door Michelin met een ‘BIB Gourmand’  onderscheiden wordt. Grootspraak, de restaurantgids voor wijnliefhebbers, rangschikt Brasserie van Baerle al jaren tot de beste ‘wijnrestaurants’ van Amsterdam.

Schermafbeelding 2022-10-05 om 14.40.44
11
Adres
Saenredamstraat 37,
1072 CB Amsterdam

La Dilettante

Eigenaren Olivier von Grumbkow en Hans Vervoort openden de deuren van La Dilettante. La Dilettante is open voor lunch en wijn. Bij de natuurwijnen worden hapjes geserveerd als quiches, tarte tatins, patés en rillettes. Een van die natuurwijnen die de mannen schenken heet La dilettante. Dat is niet de enige verklaring voor de gekozen naam. Het woord heeft verschillende betekenissen. Een daarvan is: iemand die iets doet uit liefhebberij.

image-asset
12
Adres
Ceintuurbaan 71 H,
1072 EW Amsterdam

Kafé Kontrast

Kafé Kontrast is ontstaan uit de liefde voor het ongecompliceerde. Ze laten zich  inspireren door hun Scandinavische roots en de charme van cafés in Zuidoost-Azië.  De essentie is om een ruimte te creëren waar mensen kunnen eten, drinken en gewoon zichzelf kunnen zijn. Op doordeweekse dagen bieden ze een diner aan en in het weekend serveren ze brunch.

366463382_3442100836044283_4217378537140301143_n
366411821_293571546686558_858409787167627600_n
13
Adres
Ceintuurbaan 246h,
1072 GG Amsterdam

Ikkoku

Bij Ikkoku izakaya  serveren ze individuele traditionele en bijna niche izakaya-gerechten met hun eigen kijk op sake, wijn en cocktailpairing. De twee eigenaren begonnen tijdens covid in 2020 Sushi Fanatics en opende daarna omakase shigure. Ikkoku is een nieuwe uitdaging omdat ze nog dieper de niche en onbekende wereld van de Japanse keuken ingaan. De individuele à-la-carte gerechten variëren van echt traditionele izakaya-gerechten tot Japanse gerechten die je in Europa niet vaak tegenkomt,

 

335969_460774987275260_2002095946_o
14
Adres
Ferdinand Bolstraat 74,
1072 LM Amsterdam

Toko Ramee

Midden op de Ferdinandbolstraat vind je Toko Ramee. Zoals al vermeld staat op de buitenkant van de toko is er een scala aan authentieke Indonesische en Aziatische producten. Het is een toko die aansluit op het familiare gevoel van de traditionele Indische en Chinees-Indische keuken, waar er voor iedereen iets te vinden valt. De toko is gevuld met geïmporteerde hapjes en drankjes en ook met kookgerei om zelf dingen thuis te maken. Van een complete rijsttafel tot huisgemaakt spekkoek: Toko Ramee neemt je maar al te graag mee in het proces om een heerlijke maaltijd samen te stellen. Mocht dat niet genoeg reden zijn om naar de toko toe te komen, vrees niet – toko Ramee heeft ook een catering service paraat!

Schermafbeelding 2022-06-20 om 14.04.47
15
Adres
Ferdinand Bolstraat 37,
1072 LB Amsterdam

Onigiri YA!

De meeste mensen die door de Pijp struinen voor Japans komen niet veel verder dan het denken aan sushi en bubble tea (ook al komt dit oorspronkelijk uit Taiwan). Bij Onigri Ya staat dan ook specifiek op de deur vermeld dat deze items hier niet te koop zijn. In plaats daarvan is Onigri Ya een authentiek Japans restaurant en daarnaast ook een kruideniers- en delicatessenwinkel. Zoals verwacht zijn de Onigri’s een specialiteit: gekruide Japanse rijstballen in verschillende vormen, bedekt met nori en met vullingen van vis tot fruit. Voor eenieder die wel eens naar animé kijkt, Onigri Ya brengt het voedsel wat eenieder zo doet watertanden van het beeldscherm naar een lief klein winkeltje in de Pijp. Simpelweg een must-go.

339816079_240302538447892_8075740380035601622_n
16
Adres
Van Baerlestraat 47-49,
1071 AP Amsterdam

L'Entrecôte et les Dames

L’Entrecôte et les Dames omarmt het concept van een formule-restaurant, zoals de Fransen het noemen. Binnen een sfeervol ingerichte Franse brasserie staat de entrecôte centraal, altijd met een lichte 'bleu' bereiding van het Maas-Rijn-IJsel rund. Dit wordt geserveerd met frietjes en een verfrissende salade. Als je hierna nog trek hebt krijg je nog een keer een portie opgediend. Liever geen vlees? Als alternatief serveren zij in roomboter gebakken sliptong met ravigottesaus. Zelfde formule en zelfde prijs als het entrecôte menu.

10388075_451384665012811_909562328407685569_n
10985537_451384838346127_3104155378018227811_n
17
Adres
Dusartstraat 53 h,
1072 HP Amsterdam

En Japanese kitchen & Sake bar

En Japanese kitchen & Sake bar opent in 2015 zijn deuren. Chef Ken Osawa en Ryuji Ikemizu (restaurant manager), die voorheen bij Yamazato werkten, brengen de originele Japanse keuken in zicht.  Iedere maand maakt chef Ken Osawa (geboren & opgegroeid in Hokkaido) een nieuw menu in 3, 6 of 8 gangen met oog voor de seizoenen. Manager Ikemizu paart deze aan de mooiste sakes. De sashimi en sushi zijn allebei van top kwaliteit en het wordt altijd mooi geserveerd.

 

10532070_505567722912372_9219602732721436222_o
18
Adres
Albert Cuypstraat 91 H,
1072 CP Amsterdam

Pho 91

Dit kleine restaurant serveert traditionele Vietnamese pho (noedelsoep). De menukaart is bewust klein en verfijnd om de dagelijkse kwaliteit en versheid van het eten te garanderen. De meeste gerechten zijn gluten-, ei- en zuivelvrij en er is een uitgebreide selectie van spannende keuzes voor vleeseters, vegetariërs en veganisten. Als je geen zin hebt in soep, probeer de rund en noedels salade (Bun bo Xao Sa). Oftewel er is voor elk wat wils!

Interieur
Scherm­afbeelding 2025-07-23 om 14.24.00
Scherm­afbeelding 2025-07-23 om 14.23.36
19
Adres
Eerste Jan van der Heijdenstraat 103B,
1072 TN Amsterdam

Juki Amsterdam

JUKI Amsterdam is een ode aan design met karakter. In de showroom in De Pijp vind je iconische vintage meubels, lampen en objecten – elk met een verhaal.Van Bauhaus tot Memphis, met liefde geselecteerd en klaar voor een tweede leven.  JUKI Amsterdam biedt haar collectie aan via de webshop, met elke donderdag om 18:00 uur (CET) een nieuwe drop. De showroom in De Pijp is open op afspraak én elke zaterdag van 12:00 tot 18:00.

Scherm­afbeelding 2025-07-23 om 14.24.00
Scherm­afbeelding 2025-07-23 om 14.23.36
20
Adres
Eerste Jan van der Heijdenstraat 103B,
1072 TN Amsterdam

Juki Amsterdam

JUKI Amsterdam is an ode to design with character. In the showroom in De Pijp, you’ll find iconic vintage furniture, lighting and objects – each with its own story. From Bauhaus to Memphis, lovingly curated and ready for a second life. JUKI Amsterdam also offers its collection online, with a new drop every Thursday at 6:00 pm (CET). The De Pijp showroom is open by appointment and every Saturday from 12:00 to 6:00 pm.

Pasted Graphic
21
Adres
Gerard Doustraat 54,
1072 VT Amsterdam

Duikelman

In het hart van De Pijp vind je Duikelman, al sinds 1940 dé kookwinkel van Amsterdam. Van espressomachines tot Japanse messen – elke kok, professioneel of thuis, raakt hier geïnspireerd. De speciaalzaken op de Ferdinand Bolstraat en Gerard Doustraat vormen samen een culinair walhalla. Hier proef je niet alleen kwaliteit, maar ook vakmanschap. Een must voor wie koken als ambacht ziet.

Kunst & cultuur
202309galerie+fleur+&+wouter_MG_0118
WIDE59
22
Adres
Van Ostadestraat 43,
1072 SN Amsterdam

Galerie Fleur & Wouter

Galerie Fleur & Wouter werd in 2019 opgericht door Fleur Feringa en Wouter van Herwaarden. De galerie heeft als missie jongeren te betrekken bij kunst, hen vertrouwd te maken met galerieën en aan te moedigen om kunst te verzamelen. Deze toegankelijke en inclusieve filosofie weerspiegelt zich in alle activiteiten. Ze streven naar begrijpelijke communicatie en heldere verhalen.

 

35bbaf_61b11900b0874d829350247b7015092d~mv2
23
Adres
Van Ostadestraat 43A,
1072 SN Amsterdam

GoMulan Gallery

In 2018 opende GoMulan Gallery haar deuren als een pop-up galerie, opgericht door Mulan Go (1998). Slechts drie maanden later vestigde de galerie zich permanent als een artistieke ruimte. Het voornaamste doel van deze galerie is het bieden van een platform aan opkomende kunstenaars. De galerie toont zowel opkomende talenten als gevestigde kunstenaars en creëert zo een sterke inhoudelijke brug tussen verschillende generaties.

Boodschappen
86970959_3017388671613224_8101255914595549184_n
24
Adres
Van Baerlestraat 67,
1071 AR Amsterdam

Renzo’s Delicatessen

Bij Renzo’s Delicatessen draait het om huisgemaakte, culinaire en Italiaanse producten. Alle gerechten worden hier dagvers gemaakt. Naast Renzo’s klassiekers is er ook een variërend menu. Voor de een is Renzo’s een buurtwinkel en voor de ander een plek om te lunchen of dineren. Je kan er ook terecht voor boodschappen, een Italiaanse meeneem menu of  een broodje. En dan vooral het broodje Dino: rundergehakt of warme kippendijen met de beruchte dinosaus, zonnemayo, rucola en zongedroogde tomaatjes.

Terras-Pacomer-Amsterdam
25
Adres
Gerard Doustraat 66,
1072 VV Amsterdam

Pacomer traiteur

Pacomer traiteur is een zaak in de Pijp, gespecialiseerd in de verkoop van Spaanse delicatessen. Binnen in de winkel staat een grote tafel waar je de heerlijke huisgemaakte paella, broodjes of tapas kan eten. Daarnaast is er buiten een klein terrasje, waar je – mocht je geluk hebben – ook plaats kunt nemen. Alle gerechten kunnen worden meegenomen en zijn dus ook ideaal om in bijvoorbeeld het Sarphatipark te nuttigen, onder het genot van een glas rioja, sidra of cava op een picknickkleed. De traiteur doet ook aan catering, waarbij het mogelijk is om je eigen borrel en/of tapas plateaus samen te stellen. Heb je niet genoeg gasten voor een catering, maar wil je wel graag lekker Spaans borrelen met jezelf of je vrienden? Pacomer levert met liefde een groot deel van de tapas aan huis, van broodjes pata negra of tortilla, tot paella’s en Spaanse kaas en vlees plateaus!

Samengesteld; een collectie ‘landelijk wonen’ in en om Amsterdam

Samengesteld; een collectie ‘landelijk wonen’ in en om Amsterdam

Broersma Arthouse

Broersma Arthouse

Kunst en kleur; Park Van Eeghen

Kunst en kleur; Park Van Eeghen

Onlangs bekeken
Bekijk het overzicht

Deze site maakt gebruik van cookies.

Voor welke cookies geef je akkoord?