Geniet direct van ongekende luxe en comfort.
Wonen in het ongeëvenaarde comfort van een gebouw dat alle mogelijk gewenste luxe en voorzieningen biedt, op de mooiste plek van Amsterdam-Zuid? Het kan. Valerius heeft nog enkele door Dis Studio fraai afgebouwde appartementen beschikbaar. Geniet direct van de ongekende luxe die tevens ingetogen is, de schitterende siertuin, de uitgebreide wellness-, fitness-en zorgfaciliteiten en de hoogstaande lifestyle services. Alle woningen zijn op het zuidwesten georiënteerd met hoge plafonds, grote raampartijen en een heerlijk en zonnig terras aan de woonkamer.
Voel je welkom in een woonomgeving die zijn gelijke niet kent, voel je welkom bij Valerius.
Valeriusplein 9 B7
De woning heeft een hele prettige indeling, waarbij de grootte van de leefruimte heel aangenaam is en de woning zich ook leent voor bewoning in huis. Het biedt zowel beschutting door de binnentuin als uitzicht op het Valeriusplein. Het terras vangt zon in de namiddag. De woning, gelegen op de eerste verdieping, beschikt over een totaal woongenot van 231 m². Alles bevindt zich op één woonlaag, met aangrenzende buitenruimte.
Bijzonderheden
• Riant appartement van circa 231 m² met heerlijke buitenruimten van circa 27 m²
• Grote living met aangrenzend het brede terras met avondzon
• 1 Kingsize owners suite met badkamer ensuite en kleedruimte
• 1 logeerkamer met luxe Boffi-badkamer en-suite
• Laundry en bijkeuken
• Compleet afgewerkt naar ontwerp van Dis Studio met o.a. eikenhout parket, luxe Boffi keuken met kookeiland, sfeerhaard, zonwering, koeling, luxe sanitair van Boffi en domotica-systeem
• Fraai uitzicht op de groene binnentuin, het Valeriusplein en de Lassusstraat
• Luxe inpandige voorzieningen, zoals wellness, zwembad, gym, Club Valerius, estatemanager, 24/7 bewaking, hoogwaardige health & care services, gastenkamers in naastgelegen Zorghotel Valerius
• Energielabel A+, koopsom v.o.n. en gelegen op eigen grond (geen overdrachtsbelasting of erfpacht)
• Leeftijdsgrens vanaf 55 plus
• Aandeel in het gemeenschappelijke vastgoed van de VvE € 275.407,66 v.o.n.
• In de onderbouw bevindt zich de parkeergarage. Voor dit appartement tot 2 parkeerplaatsen beschikbaar, de koopsom van een parkeerplaats varieert van € 150.000,- - € 180.000,- euro v.o.n.
Meer informatie?
Neem contact op met een van de makelaars
"Deze informatie is met zorgvuldigheid samengesteld. Voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan, wordt geen enkele aansprakelijkheid aanvaard. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden."
Voorheen stond hier een markant gebouw dat zou worden gerestaureerd, maar vol met asbest bleek te zitten en derhalve zou moeten worden gesloopt. Een unieke kans die architect Roberto Meijer direct zag en voor voor de eigenaren in een schets wist te presenteren. Hij volgde daarbij de contouren van het bestaande gebouw. Roberto Meijer en zijn team werkte deze schetsen uit op basis van een uitgebreid programma van eisen tot een reeds nu al monumentaal pand van dezelfde grootte en statuur. Statig, iconisch, ingetogen chique, en met een duidelijke handtekening van Roberto Meijer. . In tegenstelling tot de sombere en gesloten kliniek is Valerius heel transparant, licht en open. Een gebouw dat levendigheid brengt in de buurt. Tegelijkertijd past Valerius in de omgeving. Klassieke elementen en een rijke detaillering in baksteen harmoniëren met de architectuur van de buurt, zonder conventioneel te worden. Integendeel: Valerius is met zijn tijdloze design een monument voor de toekomst. Roberto Meyer van MVSA Architects tekende voor het contemporary en elegante ontwerp van Valerius. Voor het interieur is DIS STUDIO ingeschakeld. De verfijnde luxe die zij aan de inrichting en afwerking hebben meegegeven is dusdanig dat deze tijdloos is en in de tijd haar waarde zal behouden. Voor DIS STUDIO heeft Daniela Germone tevens het interieur van de gemeenschappelijke ruimten bepaald. DIS STUDIO heeft ook voor dit appartement zelf met Boffi de design van keukens en sanitair verzorgd en de kleur keuzes van wanden, parketvloer en deurgepen op elkaar afgestemd.
De zithoek is georiënteerd op het buitenleven, met zicht op het terras en de tuin. De eethoek vormt de schakel tussen zitruimte en keuken, met plaats voor een ruime tafel,een plek voor lange avonden en open gesprekken. De glazen gevel versterkt het panoramische karakter van deze ruimte. De keuken is gepositioneerd in een aparte ruimte. Hier is rust en focus. De opstelling is ontworpen door DIS STUDIO en uitgevoerd in maatwerk van Boffi, met een kookeiland in natuursteen, warme fronten en naadloos geïntegreerde apparatuur. Dankzij de transparante binnendeuren staat de keuken in contact met de rest van de woning. Een bijkeuken met extra opslag en techniek ligt aansluitend. Centraal in het appartement bevindt zich een brede hal met garderobe, gastentoilet en toegang tot de laundry. De vloer is afgewerkt in eiken visgraatparket en voorzien van vloerverwarming én koeling, aangestuurd via een domoticasysteem voor optimaal klimaatcomfort.
Aan de oostzijde van het appartement ligt de owners suite: een royale, bijna loftachtige ruimte waar slapen, baden en kleden samenkomen in een harmonieus geheel. De en suite badkamer is ontworpen in de stijl van het interieur: ingetogen, symmetrisch en verfijnd. Met een vrijstaand bad, royale inloopdouche en dubbele wastafel in natuursteen. Subtiele details in messing en mat wit keramiek zorgen voor balans en rust. Naast de owner’s suite ligt een tweede slaapkamer, volledig zelfstandig en voorzien van een eigen badkamer met douche, wastafel en toilet. Deze kamer is ideaal als gastenkamer of verblijfsruimte. De slaapvertrekken zijn afgeschermd van de woonruimte en bieden een maximale mate van privacy en rust.
Het terras van appartement vormt een verlengstuk van de leefruimte. Met een breedte van ruim zes meter en een ligging op het westen is het een plek waar licht, lucht en luwte samenkomen. Hier kijk je uit op de fraai aangelegde siertuin aan het Valeriusplein, een groene oase te midden van de stad.
Bereikbaardheid
De woning is gelegen in een van de mooiere gedeelte van Amsterdam Zuid. Op loopafstand van de Cornelis Schuytstraat en het Vondelpark. Een buurt met een dorpachtig karakter met supermarkt om de hoek en diverse horeca gelegenheden en coffee bars. De ligging van de woning heeft een prefecte mix van de stad met uitgebreide voorzieningen en weids groen zicht naar het plein. Hier wonen biedt comfort van diverse specialzaken voor de dagelijkse boodschappen op zowel de Koninginneweg, Amstelveenseweg en Zeilstraat. Uitstekend bereikbaar met het openbaar vervoer (tramlijn 2 en 16 en de bussen 142, 170, 172, 174, 197 en het Haarlemmermeerstation) en per auto via afslag S107 of de S108. Vergeet niet de verbinding naar het Museumplein via de Koninginneweg met de tramlijn 2. Het culturele hart van de stad met Het Rijks-, Stedelijk- en Van Goghmuseum.In de kelder bevinden zich een aparte, extra berging en twee parkeerplaatsen behorend bij het appartement. Naast het gebouw is een gemeenschappelijke overdekte fietsenstalling
Luxe en veilig parkeren
In de onderbouw bevinden zich twee parkeerplaatsen en twee afzonderlijke bergingen, direct verbonden aan het appartement. De garage is licht afgewerkt en ruim van opzet, wat bijdraagt aan een aangename thuiskomst. De royale maatvoering maakt het parkeren comfortabel, ook voor grotere voertuigen. Er is tevens voorzien in laadpunten voor elektrische auto’s. Naast het gebouw is een overdekte, gemeenschappelijke fietsenstalling aanwezig. Ook hier is ruimte voor het opladen van elektrische fietsen. De combinatie van comfort, veiligheid en esthetiek maakt parkeren in dit gebouw ongekend prettig.